با زیره

گیاهخواری کن و سالم باش

قهرمانانزیره

گیاهخواری

گیاهخواری

featurefeatureگیاهخواران نسبت به گوشت خواران توجه بیشتری به کیفیت رژیم غذایی خود دارند و از مواد مغذی بیشتری همچون فیبر، ویتامین C، ویتامین E و منیزیم استفاده می کنند. اگر به دنبال لاغری هستید رژیم گیاهخواری می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. افرادی که از رژیم گیاخواری استفاده می کنند در بلند مدت نسبت به سایر افراد کاهش وزن بیشتری را تجربه می کنند و همچنین شاخص توده بدنی کمتری دارند. شما با رژیم کالری شماری گیاهخواری زیره می توانید به طور اصولی وزن خود را کاهش دهید. رژیم گیاهخواری علاوه بر کاهش وزن فواید دیگری همچون کاهش فشار خون، کاهش اوره و کنترل دیابت نیز به همراه دارد. اواع رژیم های گیاهخواری: 1. رژیم گیاهخواری لاکتو در این رژیم غذایی گوشت و مرغ و ماهی وجود ندارد اما لبنیات و تخم مرغ می توانید مصرف کنید. 2. رژیم گیاهخواری لاکتو اُوو در این رژیم گوشت، مرغ، ماهی و تخم مرغ حذف می شود اما لبنیات در وعده های غذایی هست. 3. رژیم گیاهخواری اُوو در این رژیم گیاهخواری دیگر گوشت، مرغ، ماهی لبنیات جای ندارد و تنها می توانید تخم مرغ را از رژیم غذایی خود حذف نکنید. 4. رژیم گیاهخواری وگان این رژیم گیاهخواری سخت ترین رژیم گیاهخواری است. در این رژیم گوشت، مرغ، ماهی، لبنیات، تخم مرغ و خوراکی هایی که حاوی آن ها است حذف می شوند. 5. رژیم گیاهخواری پسترین این رژیم تقریبا نیمه گیاهخواری است. در این رژیم گوشت و مرغ از وعده های غذایی حذف می شود اما از ماهی، تخم مرغ و لبنیات می توان مصرف کرد.

ویدئومعرفی

میخوای بدونی با رژیم گیاه خواری چطور لاغر میشی؟

این ویدئو رو ببین

video-cover

ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

با رژیم گیاهخواری زیره راحت میتونی ماهی 4 کیلو وزن کم کنی و یا افزایش وزن داشته باشی و به وزن ایده آل ات برسی.

02

با برنامه غذایی زیره تو رژیم گیاهخواری شما تمام منابع مفیدی که از گوشت دریافت میکردید کاملا با منابع غیر گوشتی تامین میشه.

03

شما می توانید از این رژیم برای کاهش وزن، تثبیت وزن و افزایش وزن استفاده کنید و هیج محدودیت خاصی برای این سه دسته ندارد و همه افراد می توانند آن را تجربه کنند.

ببین چقدر اضافه وزن داری!

قد:180
وزن:70
سن:25

دریافت اپلیکیشنزیره

اندروید
ios

دریافترژیم

diet-plate

قهرمانانزیره

medal

سایر ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

تحقیقات نشان می دهد رژیم گیاهخواری احتمال بروز بیماری های قلبی را کاهش می دهد و به پایین آمدن فشارخون کمک می کند که باعث حفظ سلامت بدن و قلب می شود.

زیرهخدمات
logo

دانلود اپلیکیشن زیره