با زیره

تو خونه ورزش کن و خوش اندام شو

قهرمانانزیره

تیآر

تی آر ایکس

featurefeatureشما با هر میزان از توانایی بدنی می توانید تمرینات trx را در منزل انجام دهید. برای افزایش توان بدنی و تقویت عضلات، ورزش TRX یکی از بهترین گزینه هاست. ورزش تی آر ایکس از ورزش های جدیدی است که بر اساس وزن بدن و تعادل ساخته شده. در این ورزش از کش تی آر ایکس استفاده می شود و تمرینات TRX اکثرا قدرتی و تعادلی است، بند های تی آر ایکس به سقف یا دیوار وصل می شوند. این ورزش برای همه افراد مناسب است و تجهیزات لازم برای این ورزش وزن بدنتان، کش تی آر ایکس و یک برنامه ورزشی اصولی است که اینجا به شما ارائه می دهیم. مهم ترین قسمت های بدن که با trx تقویت می شوند عبارتند از: عضلات بازو بسیاری از تمرینات تی آر ایکس با درگیر کردن بازو و بالا تنه در تقویت عضلات دست ها و به خصوص بازو ها تاثیر قابل توجهی دارد. عضلات پا می شود گفت تقریبا اکثر تمرینات trx عضلات پا را درگیر می کند و موجب تقویت پا ها می شود. ماهیچه های کمر در انجام تمرینات تی آر ایکس همیشه شما نیاز دارید از عضلات مرکزی خود به خصوص عضلات پشت و کمر خود استفاده کنید تا استقامت خود را حفظ کنید. به همین دلیل موجب افزایش استقامت بدنی و قدرتمند شدن عضلات شما می شود. ناحیه باسن علاوه بر اینکه در اکثر تمرینات trx ناحیه باسن هم درگیر می شود، تمرینات مخصوص باسن هست که برای فرم دهی باسن می توانید استفاده کنید.

ویدئومعرفی

میخوای بدونی با برنامه ورزشی TRX چطور لاغر میشی؟

این ویدئو رو ببین

video-cover

ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

در برنامه ورزشی تی آر ایکس که دریافت می کنید، میزان شدت حرکات و زمان ست های آن طبق سطح شما به شما گفته می شود.

02

ورزش TRX موجب افزایش استقامت بدنی، عضله سازی و کاهش وزن خواهد شد در حالی که آسیب و فشار سایر ورزش های ورزش های سنگین را ندارد.

03

برنامه ورزشی تی آر ایکس به صورت ویدیویی نحوه ی اجرای اصولی حرکات ورزشی را به شما آموزش می دهد و شما می توانید طبق آن در منزل خود ورزش کنید.

ببین چقدر اضافه وزن داری!

قد:180
وزن:70
سن:25

دریافت اپلیکیشنزیره

اندروید
ios

دریافترژیم

diet-plate

قهرمانانزیره

medal

سایر ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

برای کسانی که دنبال لاغری و چربی سوزی هستند trx بسیار ورزش مناسبی است. متخصصان معتقدند تی ار ایکس برای خانم ها بسیار مناسب است و تاثیر مثبتی روی لاغری و تناسب اندام آنها خواهد داشت.

02

پس از گذشت چند وقت عضله ها و ماهیچه های میانی بدن سفت می شود، زیرا این ورزش بیشترین تاثیر را بر آن ها دارد.

زیرهخدمات
logo

دانلود اپلیکیشن زیره