با زیره

تو خونه ورزش کن و خوش اندام شو

قهرمانانزیره

پیلاتس

پیلاتس

featurefeatureمزیت پیلاتس نسبت به سایر ورزش ها این است که شما اکثر حرکات پیلاتس را در خانه نیز می توانید انجام دهید. همچنین تجهیزات پیشرفته ای نیاز ندارد و حرکات آن با کش، فنر، باند و یا وزن خود بدن انجام می شود. تمرینات پیلاتس روی عضلات و ماهیچه های کمر، شکم و لگن تاثیر می گذارد. پیلاتس فرم و ساختار بدن را اصلاح می کند، انعطاف پذیری بدن و ستون مهره ها را بالا می برد و باعث تقویت ستون مهره ها نیز می شود، بین ذهن و بدن تعادل بیشتری برقرار می کند و توان تنفسی افراد با بهبود می بخشد. برای شروع ورزش پیلاتس شما نیاز به یک برنامه اصولی دارید که زیر نظر کارشناس باشد، اینجا شما می توانید یک برنامه کاملا تخصصی از مبتدی تا پیشرفته برای ورزش پیلاتس داشته باشید. مهم ترین فواید تمرینات پیلاتس 1. تقویت عضلات مرکزی بدن 2. بهبود حالت بدن (رفع قوز و وضعیت بد خوابیدن و نشستن) 3. رفع درد های کمر 4. افزایش تعادل و جلوگیری از صدمه دیدن 5. افزایش انرژی 6. کاهش فشار های عصبی و استرس 7. افزایش کیفیت خواب 8. افزایش انعطاف پذیری بدن 9. افزایش تعادل بدن 10. تقویت سیستم ایمنی بدن 11. جلوگیری از پوکی استخوان ها 12. از بین رفتن علائم قائدگی (افسردگی قبل قاعدگی (پی ام اس) و درد های جسمی فراوان) چند نمونه از بهترین تمرینات پیلاتس • شکم عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات تنفسی و شکم • پل شانه عضلاتی که درگیر می شوند: باسن، ران داخلی، همسترینگ، عضلات پشت و کف لگن • ران پا عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات پشت و عمیق ترین عضلات شکمی که زیر ناف قرار دارند • انگشتان پا عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات شکم و گشاد کننده لگن • کشش تک پا عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات شکم، پشت و گشاد کننده لگن

ویدئومعرفی

میخوای بدونی با برنامه ورزشی پیلاتس چطور لاغر میشی؟

این ویدئو رو ببین

video-cover

ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

در این برنامه ورزشی به شما میزان شدت حرکات و تایم هر ست طبق سطح ورزشی شما به شما ارائه می شود.

02

برنامه ورزشی پیلاتس به صورت ویدیویی نحوه ی اجرای اصولی حرکات ورزشی را به شما آموزش می دهد و شما می توانید طبق آن در منزل خود ورزش کنید.

03

پیلاتس با کاهش وزن و ساخت ماهیچه های قوی استایل مناسبی برای بدن شما می سازد و فرم بدن شما در بهترین شکل ممکن قرار می گیرد.

ببین چقدر اضافه وزن داری!

قد:180
وزن:70
سن:25

دریافت اپلیکیشنزیره

اندروید
ios

دریافترژیم

diet-plate

قهرمانانزیره

medal
زیرهخدمات
logo

دانلود اپلیکیشن زیره