با زیره

مستقیم از کارشناس تغذیه رژیم بگیر

قهرمانانزیره

متخصصتغذیه

متخصص تغذیه

featurefeature کبد چرب با توجه به اینکه کبد چرب درمان قطعی ندارد بهترین روش برای کنترل کبد چرب اصلاح سبک زندگی و کاهش وزن است. زیرا کم تحرکی و اضافه وزن خودش یکی از اصلی ترین دلایل کبد چرب است. کاهش وزن برای کبد چرب تنها راهی است که شما میتوانید کبد چرب خود را کنترل و درمان کنید و هیچ ضرری برای شما ندارد. دیابت از دیابت و چاقی همواره با هم یاد می شود اما چرا؟ رابطه چاقی و دیابت به این صورت است که اگر فردی که مبتلا به دیابت است اضافه وزن هم پیدا کند سلول های بدن او حساسیت‌اش را نسبت به انسولین آزاد شده از پانکراس از دست می دهند. تحقیقات نشان می دهد که کاهش وزن می تواند تا 10 درصد از بروز دیابت جلو گیری کند یا حداقل روند ابتلا به آن را به تاخیر بیاندازد. شما اگر به بیماری های کبد چرب یا دیابت نوع یک و دو مبتلا هستید در زیره پلاس کارشناس تغذیه در کنار شماست و مشاوره و رژیم ویژه غذایی و ورزشی در اختیار شما قرار می دهد.

ویدئومعرفی

میخوای بدونی با کارشناس تغذیه چطور لاغر میشی؟

این ویدئو رو ببین

video-cover

ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

اگر مبتلا به دیابت نوع یک یا دو هستید باید زیر نظر کارشناس تغذیه رژیم بگیرد تا در بلند مدت دچار آسیب های شدید نشوید.

02

کارشناس تغذیه به افراد دیابتی رژیم مخصوصی می دهد تا در آینده دچار فشار خون بالا، آسیب دیدن کلیه ها، از دست دادن شنوایی، بیماری های قلبی و عفونت پوستی نشوند.

03

در این رژیم کارشناس تغذیه به شما کمک می کند تا به مقدار مشخصی شیرینی و غذا هایی که حاوی قند است را میل کنید.

ببین چقدر اضافه وزن داری!

قد:180
وزن:70
سن:25

دریافت اپلیکیشنزیره

اندروید
ios

دریافترژیم

diet-plate

قهرمانانزیره

medal

سایر ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

علاوه بر افراد دیابتی افرادی که دچار کبد چرب هستند نیز باید زیر نظر مستقیم کارشناس تغذیه رژیم بگیرند تا از سلامتشان به خطر نیوفد.

02

میزان مصرف خوراکی هایی مانند شکر، نمک، الکل، غذا های سرخ کردنی، نان سفید، برنج، ماکارانی و گوشت قرمز برای افرادی که کبد چرب دارند باید زیر نظر کارشناس تغذیه باشد.

03

کارشناس تغذیه برای کبد چرب رژیمی می دهد تا از واریس مری، نارسایی کبد، سیروز کبدی، سرطان کبد، هپاتیت الکلی، ریزش مو و خواب آلودگی و بی حس بودن پیشگیری شود.

زیرهخدمات
logo

دانلود اپلیکیشن زیره