با زیره

چربی سوزی کن و لاغری شو

قهرمانانزیره

چربیسوزی

چربی سوزی

featurefeatureداشتن بدن خوش فرم یکی از ملاک های زیبایی محسوب می شه که برای خانم ها خیلی مهمه. اما اکثر افراد فکر می کنند ساختن بدنی زیبا کار غیر ممکنیه. تو زیره با بهترین رژیم های غذایی که مناسب با بدن شماست و ورزش های چربی سوزی راحت خوش اندام میشی. برخی از تاثیرات و تمرینات چربی سوزی و دهی چیست؟ • اسکوات گام به طرفین و گام به عقب عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات ساق پا، همسترینگ، سرینی، چهار سر ران، شکم و مولتی فیدوس کمر • ددباگ عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات چهار سر ران، شکم، مولتی فیدوکس کمری، ذوزنقه ای و دلتوئید قدامی • فیله زیربغل لت خوابیده عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات ذوزنقه ای، راست شکمی، مولتی فیدوکس کمری، سرینی، همسترینگ، پشتی بزرگ، متوازی الاضلاع، زیر سینه • درازنشست نیمه عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات شکم و عضلات ذوزنقه ای • چرخش روسی تک دست عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات سرشانه، دلتوئید قدامی، دلتوئید خلفی، مورب شکمی، مولتی فیدوکس کمری، بازو، ذوزنقه ای، پشتی و زیر سینه • بوپی نیمه اسکوات نشر جلو عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات پشتی بزرگ، شکم، بازو، تیبیالیس، مولتی فیدوکس کمری، سرینی، چهار سر ران و ساق پا • کراس جک عضلاتی که درگیر می شوند: عضلات پا و شکم • شکم وی ایستا عضلات بازو، پشتی، چهار سر ران، ساق پا، شکم و مولتی فیدوکس کمری

ویدئومعرفی

میخوای بدونی با برنامه چربی سوزی چطور لاغر میشی؟

این ویدئو رو ببین

video-cover

ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

برخی از غذا ها چربی سوزی دارند اما نکته مهم این است که این غذا ها سوخت و ساز بدن را افزایش می دهند ولی میزان چربی سوزی آنها کم است و پس از مدتی زمان زیادی شما شاهد لاغری کمی خواهید بود.

02

اگر شب زود شام خورده باشید به دلیل پایین بودن گلیکوژن و کربوهیدرات بدن بهترین زمان برای چربی سوزی است و با ورزش کردن در این تایم به جای کربوهیدرات چربی ها میسوزد.

03

عوامل مختلفی همچون چربی بالای بدن، ورزش نکردن، افزایش سن و کاهش وزن سریعی که بدون ورزش و فقط با رژیم غذایی است می تواند باعث شل شدن عضلات بدن باشد.

ببین چقدر اضافه وزن داری!

قد:180
وزن:70
سن:25

دریافت اپلیکیشنزیره

اندروید
ios

دریافترژیم

diet-plate

قهرمانانزیره

medal

سایر ویژگی محصول رژیم

app
wave-line
01

بعد از سن 30 سالگی عضلات آرام آرام دچار افتادگی می شود که اگر وزن هم اضافه کنید این مشکل شدید تر می شود اما با با ورزش می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید.

02

برخی افراد با اینکه جثه لاغری دارند اما شکم بزرگی دارند که علتش مشکلات هورمونی، افزایش سن و کاهش سوخت و ساز بدن، تغییر سبک زندگی، نشستن طولانی و نداشتن خواب کافی است.

زیرهخدمات
logo

دانلود اپلیکیشن زیره